ERZURUM ÇAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yıl Sonu Mesajı...

    Sayın Velilerim, Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrencilerim;
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yıl Sonu Mesajı...

Bugün burada tatlı bir yorgunluğun sevincini paylaşma amacıyla toplanmış bulunuyoruz. Evet hepimiz yorulduk ama amacımıza ulaşmanın gurur ve sevincini de beraberinde yaşıyoruz. Eğitim bir yolculuktur. Bu yolculukta pek çok durağımız ve pek çok yol arkadaşımız var.

Biz bu yolculukta şuna inanıyoruz. Yaptığımız iş geleceği şekillendirmektir.

          

 Geleceğin mimarı sevgili öğrencilerimiz!

 Karneler bir yol haritasıdır. Ve size bazı mesajlar verir.

    Ancak tatil; dinlenmek, zindeliğimizi korumak ve önümüzdeki dönemde daha başarılı olmamıza zemin hazırlaması bakımından çok önemlidir.Tatil, kitap okuyarak, müzik dinleyerek,  spor yaparak ve benzeri faaliyetlerle değerlendirilmesi gereken bir süreçtir. Bu süreci en iyi şekilde değerlendireceğinize İnanıyorum.

 

Değerli öğretmen arkadaşlarım,

Türkiye Yüzyılı maarif modeliyle birlikte her zaman daha iyiyi, daha yeniyi, ve daha fazlasını öğretmek amacıyla canla başla mücadeleyi kendinize ilke edinerek kutsal bir görevi ifa ediyorsunuz. Pırıl pırıl yetişen bu yeni nesil, sizin emeğiniz, sizin alın terinizdir. Fedakarca yaptığınız çalışmalarınızdan dolayı hepinize şahsım, kurumum, öğrencilerim adına çok teşekkür ediyorum.

 

Sevgili veliler,

 Kazanılan değerler için sevinmek ne kadar hakkınızsa, ihmaliniz için de o kadar sorumluluğunuz var demektir. Gün, yapılanları ve yapılmayanları değerlendirme günüdür. Gün, çocuklarımızın heveslerini kırma günü değildir. Lütfen çocuklarınıza empatiyle yaklaşın ve onları daha iyisini yapmaları için cesaretlendirin. Bu süreçte çocuklarınızın başarısı için verdiğiniz destek için de sizlere teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizi yarınlara taşıyacak olan öğrencilerime ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerime, özveriyle çalışan idarecilerime, velilerimize, okullarımızın yardımcı personellerine çok teşekkür ediyor.Yeni Eğitim-Öğretim dönemine  kadar, sağlıklı, mutlu iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum. Sağlıcakla kalın.

                                                          

                                                                                                                     Kenan KAYA

                                                                                                         İlçe Milli Eğitim Müdürü

Oyuklu Mahallesi Erzurum Caddesi Çat Hükümet Konağı Kat 3 ÇAT / ERZURUM - 0442 611 21 33

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.